Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
1-slaapkamer Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem João Pessoa appartement ligt op afstand van 8 km van het treinstation Train en op 5 minuten lopen van Caribessa. Het appartement van 30 m² heeft een terras en een buitenzwembad voor de ultieme ontspanning van de gasten.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen op 10-minuten rijden van de Orla de Tambaú en op 15-minuten rijden van de Paróquia Santo Antônio de Lisboa. U kunt ook het strand Manaíra bereiken, dat op afstand van 3 km van Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem appartement ligt.
Deze accommodatie heeft een terras en een zitruimte met airconditioning voor optimaal comfort. Gasten van dit appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt de accommodatie zelfvoorzienende opties zoals een koelkast, een oven en keukengerei. De beschikbaarheid van een bubbelbad bij Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem appartementen zorgt voor een aangenamere ervaring.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Presidente Castro Pinto19 km
- Treinstations
- Mandacarú4,5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem appartement.
Gasten van Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Cabo Branco strand, op 6 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het São Francisco Cultural Center (7 km) en de Paróquia Santo Antônio de Lisboa (3 km). - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem appartement?
Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Beschikt dit appartement over een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van Wi-Fi in de kamers. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar het appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij het appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem appartement?
Way Bossa #J - Terreo Com Jacuzzi Por Carpediem appartement bestaat uit 30 vierkante meter.